Kurucu

Nihan ÖZEL

Kampüs Müdürü

Nevzat Neyzen
GÖKCEN

Müdür Yardımcılarımız

Şeminur SIRLAN
ANAOKULU MÜDÜR YARDIMCISI

İsmail SEZEN
İLKOKUL MÜDÜR YARDIMCISI
IB-PYP YÖNETİCİSİ

Zerrin ÖZTÜRK
ORTAOKUL MÜDÜR YARDIMCISI

Burak ÇEVEN
LİSE MÜDÜR YARDIMCISI

Arzu AKSOY
MÜDÜR YARDIMCISI

Koordinatörlerimiz

Metin ÖZALTUN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
AKADEMİK KOORDİNATÖR

Ali İhsan BURAK

YABANCI DİLLER BÖLÜM BAŞKANI

PDR

Defne BAYAM
ANAOKULU PDR

İbrahim SÖNMEZ
İLKOKUL PDR

Gülşah Gürsoy GÜLEÇ
İLKOKUL PDR

Ceren KAYTAN
ORTAOKUL PDR

Elif Ece YENİDEDE
Ortaokul PDR

Selçuk KIZIL
LİSE PDR

Ülkü AVCI
LİSE PDR

Batuhan SEÇKİN
PDR

İdari Personel

Ahmet ÖZDİL
İDARİ İŞLER SORUMLUSU

Tülin DURAK
ÖĞRENCİ İŞLERİ

Mine SORGAL
MUHASEBE

Anıl ŞEKER
GIDA YÜKSEK MÜHENDİSİ

Alihan GÜRSOY
ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

Emine DİNÇ
DANIŞMA GÖREVLİSİ

Tuğba ATASOY
DANIŞMA GÖREVLİSİ

Gamze KAHRAMAN
KAFETERYA SORUMLUSU

Hande ATASEVEN
HEMŞİRE

Yabancı Dil Öğretmenlerimiz

Ali ÖZTÜRK

İNGİLİZCE & KODLAMA VE ROBOTİK ÖĞRETMENİ

Arian Jamil KOROGHLY

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Aslı İrem İLKİMEN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Aysu BİLGİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Birgül SARIOĞLU

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Bünyamin ÖZCAN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Çiçek CEVİZ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Dilek MAZANOĞLU

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Ekin BAKIR

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Erdal TURGUT

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Erdem Can AYDOĞAN

ALMANCA ÖĞRETMENİ

Esra DEŞTEKİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Faden Özge DUMLUPINAR

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Ferhat GÜNEŞ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Jhoskarim ALEJANDRA

İSPANYOLCA ÖĞRETMENİ

Merve KÜÇÜK

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Mustafa GÜLBAHÇE

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Nina DASTPİSH

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Nurbanu OĞUZLAR

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Rabia Özdilek GÜVEN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Sarah KAYA

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Selen DAVER

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Şenay İZGİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Shirin YUNUSOVA

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Tuğçe ÇAKAL

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Zehra ABAK

ALMANCA ÖĞRETMENİ

Zeynep EMER

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Öğretmenlerimiz

Abdullah SÜZEN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Adnan ULU

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

Ahmet YILDIRIM

SATRANÇ ÖĞRETMENİ

Asuman YILMAZ

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

Ayça SARIHAN

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

Ayşe KIYAK

SINIF ÖĞRETMENİ

Ayşe ÖZCAN

SINIF ÖĞRETMENİ

Ayşen MUSOĞLU

ANASINIFI ÖĞRETMENİ

Ayşenur AKYOL

ÖLÇME DEĞERLENDİRME

Aytekin DEMİR

SINIF ÖĞRETMENİ

Bekir BOZ

FİZİK ÖĞRETMENİ

Berna OZAD

ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMEN

Betül ZEREN

AHŞAP ATÖLYESİ ÖĞRETMENİ

Bilge GÖKBULUT

SINIF ÖĞRETMENİ

Burçin ÖZCANLI

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

Burcu SÖNMEZ

ANASINIFI ÖĞRETMENİ

Büşra ÇEVİK

ANASINIFI ÖĞRETMENİ

Büşra SARICA

SINIF ÖĞRETMENİ

Çağdaş İYİLİKÇİ

GİTAR ÖĞRETMENİ

Canan ATA

KİMYA ÖĞRETMENİ

Candan ÖZDEMİR

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ

Cumhur Oral DEMİRER

SINIF ÖĞRETMENİ

Deniz AKSOY

DRAMA ÖĞRETMENİ

Duygu ERTUĞRAL

ANAOKULU ÖĞRETMENİ

Duygu KAYHAN

FİZİK ÖĞRETMENİ

Ece TURGUT

TARIM ÖĞRETMENİ

Eda TÜRKOĞLU

SINIF ÖĞRETMENİ

Elif Ege ERGÜL

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Emre GÜMÜŞ

FİZİK ÖĞRETMENİ

Faruk DEMİR

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

Faruk GÜLHAN

AKIL OYUNLARI ÖĞRETMENİ

Fatih KARADEVECİ

BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

Gökhan BABAOĞLU

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Gökhan KARABOĞA

COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

Gülçin AKBAŞ

SERAMİK ÖĞRETMENİ

Gülhanım DURAN

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

Gülümser BAKIRLI

SINIF ÖĞRETMENİ

Halil ÇULHA

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Hatice Kübra ORHAN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Hatice NOYİN

ANASINIFI ÖĞRETMENİ

Hülya FİL

SINIF ÖĞRETMENİ

Hüseyin UZUNER

YÜZME ÖĞRETMENİ

İbrahim MARDİN

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE KODLAMA ÖĞRETMENİ

İnci Albaş BİLİK

SINIF ÖĞRETMENİ

İsmail AGUŞ

TARİH/SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

Kadir ÖZCAN

SINIF ÖĞRETMENİ

Makbule ÇAVUŞ

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE KODLAMA ÖĞRETMENİ

Mehtap DEMİR

TARİH ÖĞRETMENİ

Melih TÜRKOĞLU

COĞRAFYA/SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

Merve ACAR

BEDEN EĞİTİMİ & DANS ÖĞRETMENİ

Merve BAŞTÜRK

ANASINIFI ÖĞRETMENİ

Merve Olgun KAVAL

ANAOKULU YARDIMCI ÖĞRETMENİ

Mine BEŞTAŞOĞLU

PİYANO ÖĞRETMENİ

Miray ÇINAR

KİMYA ÖĞRETMENİ

Munise KARATAŞ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

Mürüvvet ÖZEN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Nail AKÇA

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

Nazan AKTAŞ

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ

Nezihe Çeşmeli KESKİN

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

Niyazi ŞAHİN

BATERİ ÖĞRETMENİ

Nursel SEVİNÇ

SINIF ÖĞRETMENİ

Özge KILIN

ANAOKULU ÖĞRETMENİ

Özge SİLAN

SINIF ÖĞRETMENİ

Özgür KARAKAYA

BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

Özlen Sarıyer

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

Pınar NEBİOĞLU

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

Rabia YANBAŞ

ANASINIFI YARDIMCI ÖĞRETMENİ

Rukiye Yur BAŞKAYA

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

Senem MAYDAN

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

Sevcan Kutlu BERKMAN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Şule ÇILGIN

MÜZİK ÖĞRETMENİ

Sümeyye Selvi AKSEKİLİ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

Sunay OĞUZ

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

Tuğba Kayıhan EREN

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

Ümmühan DAYIOĞLU

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Yağmur KAZANBAL

ANASINIFI ÖĞRETMENİ

Kat Görevlilerimiz

Güliz BAŞ

KAT GÖREVLİSİ

Hülya ÇEMEN

KAT GÖREVLİSİ

Neslihan GÜRBÜZ

KAT GÖREVLİSİ

Nuray KAYA

KAT GÖREVLİSİ

Güvenlik Görevlilerimiz

Murat ASLAN

Selahattin SARICI

Fuat ALSAN