Kampüs Müdürü

Nevzat Neyzen
GÖKCEN

Müdür Yardımcılarımız

İsmail SEZEN
İlkokul Müdür
Yardımcısı

Şeminur ŞIRLAN
Anaokulu-Ortaokul
Müdür Yardımcısı

Zerrin ÖZTÜRK
Ortaokul Müdür
Yardımcısı

Burak ÇEVEN
Lise Müdür
Yardımcısı

PDR

Özge OZANSOY
PDR - İlkokul

Ceren KAYTAN
PDR - Ortaokul

Ülkü AVCI
PDR - Lise

Öğretmenlerimiz

Abdullah SÜZEN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Adam KHALFAOUI

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Adnan ULU

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

Ahmet YILDIRIM

SATRANÇ ÖĞRETMENİ

Ali GÜLTEKİN

VOLEYBOL ANTRENÖRÜ

Ali ÖZTÜRK

İNGİLİZCE & ROBOTİK KODLAMA ÖĞRETMENİ

Arzu AKSOY

MÜZİK ÖĞRETMENİ

Ayşe Duymaz Özcan

SINIF ÖĞRETMENİ

Ayşen MUSOĞLU

ANASINIFI ÖĞRETMENİ

Bekir BOZ

FİZİK ÖĞRETMENİ

Berin SOYLU

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Betül ZEREN

AHŞAP ATÖLYESİ ÖĞRETMENİ

Çağdaş İYİLİKÇİ

GİTAR ÖĞRETMENİ

Candan TÜLCÜ

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ

Cennet ARI

ALMANCA ÖĞRETMENİ

Cumhur Oral DEMİRER

SINIF ÖĞRETMENİ

Deniz AKSOY

DRAMA ÖĞRETMENİ

Dilara ÜSTDAĞ

SINIF ÖĞRETMENİ

Duygu KAYHAN

FİZİK ÖĞRETMENİ

Ece TURGUT

TARIM ÖĞRETMENİ

Erdal TURGUT

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Faruk DEMİR

DİN KÜLTÜRÜ ÖĞRETMENİ

Faruk GÜLHAN

AKIL OYUNLARI ÖĞRETMENİ

Ferhat GÜNEŞ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

George KENT

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Gizem ÜNAL

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Gökhan KARABOĞA

COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

Gülçin AKBAŞ

SERAMİK ÖĞRETMENİ

Gülümser BAKIRLI

SINIF ÖĞRETMENİ

Hüseyin UZUNER

YÜZME ÖĞRETMENİ

Mehmet OSAL

MÜZİK ÖĞRETMENİ

Mehtap DEMİR

TARİH ÖĞRETMENİ

Merve ACAR

BEDEN EĞİTİMİ & DANS ÖĞRETMENİ

Merve KAVAL

ANAOKULU ÖĞRETMENİ

Metin ÖZALTUN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Mine BEŞTAŞOĞLU

PİYANO ÖĞRETMENİ

Miray ÇINAR

KİMYA ÖĞRETMENİ

Munise KARATAŞ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

Mürüvet ÖZEN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Nail AKÇA

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

Neşe AKDAL

ANAOKULU ÖĞRETMENİ

Nezihe KESKİN

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

Niyazi ŞAHİN

BATERİ ÖĞRETMENİ

Nurgül ÖZBEK

SINIF ÖĞRETMENİ

Ömer Said ALAEDDİNOĞLU

OKÇULUK ÖĞRETMENİ

Ömer Samet ÖZÇER

MÜZİK ÖĞRETMENİ

Özenç YÜKSEL

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Özgür Karakaya

BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

Rabia Özdilek GÜVEN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Rukiye Yur BAŞKAYA

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

Seçkin AKSOY

ROBOTİK KODLAMA ÖĞRETMENİ

Sevcan Kutlu BERKMAN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Sunay OĞUZ

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

Tilbe ÖZER

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Tuğba Kayıhan EREN

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

Ümmühan DAYIOĞLU

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Yağmur ORALİŞ

ANASINIFI ÖĞRETMENİ

Zerrin ALBAZ

ANASINIFI ÖĞRETMENİ