Okul-veli iletişimi ağırlıklı olarak eposta yoluyla kurulmaktadır. Aşağıdaki forma aktif olarak kullandığınız eposta adresinizi kaydetmenizi rica ederiz. Adresinizi eksiksiz ve doğru yazdığınızdan lütfen emin olunuz.

İletişim Formunu doldurmak için tıklayınız.

Öğrenci sağlık takibi ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Öğrencilerimizin sağlık hizmetlerinden yararlanabilmeleri için Öğrenci Sağlık Kayıt Formunun eksiksiz doldurulması çok önemlidir.

Sağlık Kayıt Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Öğrencimizin okul ulaşımını (servis, velisi tarafından, bir yakını tarafından) nasıl sağlayacağı ile ilgili bilgilendirme formunu doldurunuz. Servis hizmeti almak isteyen velilerimizle servis firması tarafından iletişim kurulacaktır.

Ulaşım Bilgilendirme Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Öğrencimizin İstek Denizli Okulları sosyal medya hesaplarında görüntü, ses ve eserlerinin yayınlanması ile ilgili tercihinizi belirtmek için formu doldurunuz.

Sosyal Medya İzin Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Yüzme derslerine öğrencilerimizin katılabilmeleri için yasal prosedür gereği doldurulması gereken evraklara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Öğrencilerimizin derslere katılabilmeleri için aşağıdaki evrakların çıktısının el yazısı ile doldurulup dersler başlamadan önce okula teslim edilmesi gerekmektedir.
Eksik evrakı bulunan öğrencilerimiz yüzme derslerine alınamayacaktır.

Yüzme Dersi ve Havuz Kurallarına ulaşmak için tıklayınız.

Veli İzin Dilekçesine ulaşmak için tıklayınız.

Sağlık Beyanına ulaşmak için tıklayınız.