Okula başlamadan önce;

Değerli Velimiz,

İletişim, Öğrenci Sağlığı, Okula Ulaşım, Sosyal Medya İzni ve Yüzme Dersleri konularında öğrencimizle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve sağlıklı, verimli bir eğitim-öğretim dönemi geçirebilmek adına aşağıda paylaşılan bilgilendirmelerin okunarak formların eksiksiz doldurulması önem arz etmektedir. İlkokul kademesinin genel işleyişi ile ilgili detaylı bilgiye veli el kitabı ve politika belgeleri kitapçığından ulaşabilirsiniz.

Okulumuzun ana iletişim kanalı K12Net platformudur. Okul-veli iletişimi, önemli-periyodik bilgilendirmeler, ders programları, ödevler, etütler, devamsızlık, randevulu öğretmen görüşmeleri, yemek listesi, online uygulamalar gibi okul ile ilgili tüm işleyiş K12Net platformu üzerinden yürütülür ve takibi yapılır. Tüm öğrenci ve velilerimizin K12Net hesapları kayıt aşamasında açılmaktadır. Tüm hesapların kullanıcı adı ve şifreleri hesap sahiplerinin TC kimlik numaralarıdır. Kullanıcı hesaplarına girişte problem yaşayan öğrenci ya da velilerimiz okulumuz öğrenci işleri biriminden destek alabilirler.

Tüm velilerimizin işleyişi sağlıklı bir şekilde takip edebilmeleri için K12Net uygulamasını mobil cihazlarına indirip bildirimleri açmaları önem arz etmektedir.

K12Net uygulamasını mobil cihazınızın işletim sistemine göre aşağıdaki bağlantılardan yükleyebilirsiniz.

                           

Öğrenci sağlık takibi ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Öğrencilerimizin sağlık hizmetlerinden yararlanabilmeleri için Öğrenci Sağlık Kayıt Formunun eksiksiz doldurulması çok önemlidir.

Sağlık Kayıt Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Öğrencimizin okul ulaşımını (servis, velisi tarafından, bir yakını tarafından) nasıl sağlayacağı ile ilgili bilgilendirme formunu doldurunuz. Servis hizmeti almak isteyen velilerimizle servis firması tarafından iletişim kurulacaktır.

Ulaşım Bilgilendirme Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Öğrencimizin İstek Denizli Okulları sosyal medya hesaplarında görüntü, ses ve eserlerinin yayınlanması ile ilgili tercihinizi belirtmek için formu doldurunuz.

Sosyal Medya İzin Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Yüzme derslerine öğrencilerimizin katılabilmeleri için yasal prosedür gereği doldurulması gereken evraklara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Öğrencilerimizin derslere katılabilmeleri için “veli izin dilekçesi” ve “sağlık beyanı” evraklarının çıktısının el yazısı ile doldurulup dersler başlamadan önce okula teslim edilmesi gerekmektedir.
Eksik evrakı bulunan öğrencilerimiz yüzme derslerine alınamayacaktır. Yüzme dersleri beden eğitimi dersleri ile dönüşümlü yapılmaktadır. Yüzme derslerinin takvimi eğitim-öğretim yılının ilk haftası K12Net üzerinden duyurulacaktır.

Yüzme Dersi ve Havuz Kurallarına ulaşmak için tıklayınız.

Veli İzin Dilekçesine ulaşmak için tıklayınız.

Sağlık Beyanına ulaşmak için tıklayınız.

İLKOKUL YÜZME TAKVİMİ

1. DÖNEM 2.DÖNEM
12 Eylül HAFTASI 6 Şubat HAFTASI
26 Eylül HAFTASI 20 Şubat HAFTASI
10 Ekim HAFTASI 6 Mart HAFTASI
24 Ekim HAFTASI 20 Mart HAFTASI
7 Kasım HAFTASI 3 Nisan HAFTASI
28 Kasım HAFTASI 24 Nisan HAFTASI
12 Aralık HAFTASI 8 Mayıs HAFTASI
26 Aralık HAFTASI 22 Mayıs HAFTASI
9 Ocak HAFTASI 5 Haziran HAFTASI

İlkokul kademesi işleyişi ile ilgili detaylı bilgiye “Veli El Kitabı” ve “Politika Belgeleri” kitapçığından ulaşabilirsiniz.

Veli El Kitabına ulaşmak için tıklayınız.

Politika Belgeleri kitapçığına ulaşmak için tıklayınız